PRZEGLĄD
Ostatnia aktualizacja przeglądu – czerwiec 2019 r.
Slotty Vegas są własnością Max Ent Limited, którzy byli wcześniej znani jako NRR Entertainment. Wydaje się, że istnieją powiązania między tą grupą a innymi operatorami z czarnej listy, którzy historycznie zostali zidentyfikowani dystrybuując fałszywe wersje popularnych gier.
Można by pomyśleć, że ludzie, którzy wymyślili tę nazwę, chcieliby pozostać tak anonimowi, jak to tylko możliwe, prawda? Cóż, w rzeczywistości jest więcej informacji na temat właścicieli Slotty Vegas niż spodziewałem się znaleźć, kiedy zacząłem moje badania na stronie.

Strona jest jedną z dwóch stron należących i obsługiwanych przez NPR Entertainment, która jest firmą z siedzibą na Malcie. Te dwie strony mają bardzo różny wygląd, co jest już dobrym znakiem, ponieważ pokazuje, że firma jest aktywna w zarządzaniu ich różnych marek. Firma ma swoje biuro również na Malcie, co jest doskonałą lokalizacją, biorąc pod uwagę jak wielu innych operatorów online czyni ją swoim domem.

Firma posiada dwie licencje na gry, jedną od Malta Gaming Authority, a drugą od UK Gambling Commission. Jest to kolejna oznaka legalności operacji. Posiadanie licencji z tych krajów świadczy o tym, że właściciele przeprowadzili szeroko zakrojone due diligence, a te organy regulacyjne są bardzo surowe, jeśli chodzi o przestrzeganie przez licencjobiorców najlepszych praktyk biznesowych.

4,0 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najlepszy hazardowe gry
© Copyright 2021 najlepszyhazardowe.com