Automat online Hot Target

Maszyna Hot Target online to mieszanka stylu retro z nowoczesnymi rozwiązaniami. Z jednej strony ta gra wygląda jak jednoręki bandyta z lat 80’ zeszłego wieku. Prosta grafika i ścieżka dźwiękowa, klasyczne symbole, a nawet przyciski wyglądające jak te w stacjonarnych maszynach wrzutowych pozwalają się poczuć tak, jakby odbyło się podróż w czasie do odległej przeszłości.

Z drugiej jednak strony oferuje ot Target automat podobną ilość funkcji, symboli specjalnych i opcji bonusowych, co rozbudowane video sloty. Gier, które łączą retro styl, z rozbudowanymi funkcjami nie ma zaś zbyt wiele na rynku i jest to jeden z głównych powodów, dla których warto zagrać w Hot Target.

Ten slot jest działem legendarnego studia Novomatic. To jeden z najstarszych (firma powstała w 1980 roku) producentów gier hazardowych online, który walnie przyczynił się do rozwoju całej branży. To przecież od Novomatic pochodzi tak przełomowa produkcja, jak Ultra Hot Deluxe, czy też tak ciekawa gra, jak właśnie Hot Target slot.

Na naszej stronie można zagrać w Hot Target bez logowania. Wystarczy zaledwie jedno kliknięcie i poznać świat tej gry. Hot Target za darmo to też doskonała metoda na opanowanie wszelkich tajników tej produkcji. W ten sposób zdobywa się przecież wprawę, którą później można wykorzystać w Hot Target na prawdziwe pieniądze. Na pieniądze gra się w internetowym kasyno, gdzie czeka też program bonusów dla nowych i stałych graczy.

Symbole i kombinacje w slocie Hot Target

Hot Target darmowy slot online to łącznie 11 symboli, z czego 3 wiążą się z funkcjami dodatkowymi. Sama symbolika w pełni nawiązuje do klasyki, a zwykle mniej więcej połowa bębnów zajęta jest przez owoce. Wartość wygranych (przy postawieniu jednego żetonu na linię) dla poszczególnych kombinacji została przedstawiona w poniższej tabeli.

 

SymbolautomatuKombinacja x2Kombinacja x3Kombinacja x4Kombinacja x5
Wiśniex520100
Cytrynyx520100
Pomarańczex520100
Arbuzyx1040200
Dzwonkix1040200
CzerwonyBAR51565250
Niebieski BAR525100500
Zielony BAR5302001000
Joker (Symbol Wild)10,8010005000
Gwiazda (Symbol Scatter)x18012154050
Celownik (Symbol mnożnika)xxxx

Wszystkie wygrane naliczane są od lewej do prawej strony, zaczynając od pierwszego bębna. Wyjątkiem jest symbol Scatter, w jego przypadku kombinacja wygrywająca może zaczynać się nie tylko na pierwszym bębnie.

Funkcje maszyny Hot Target

W zasadzie ta maszyna oferuje wszystkie funkcje typowe dla współczesnych cyfrowych maszyn. Na graczy czeka tu więc opcja autoplay i gamble (można ja traktować jako rundę bonusową). W Hot Target demo występują też aż trzy znaki specjalne i wygrać można darmowe spiny oraz skorzystać z działania mnożnika.

Rozgrywka w tym klasycznym automacie toczy się na równie klasycznym układzie złożonym z trzech rzędów oraz pięciu bębnów. Gracz sam wybiera liczbę linii wygrywających. Takowych może być maksymalnie 9. Poziom całkowitych zakładów na pojedynczy obrót w zależności od wyborów gracza waha się od 1 do 900 żetonów. Wskaźnik RTP, czyli teoretyczne szanse na uzyskanie wygranej wynoszą zaś 95,61%.

Grać w Hot Target można na komputerach ale też urządzeniach mobilnych. Wystarczy do tego praktycznie dowolny telefon (np. Iphone, Android, iOS) oraz Internet. Gra się w przeglądarce internetowej, a więc nie trzeba nawet szukać przycisku download. Jeśli wybiera się demo wersję, to odpada też konieczność rejestracji, czy wpłacania depozytu.

Hot Target — bonusy w grze

Pierwszy bonus w wiąże się z Symbolem Wild przedstawianym przez Jokera. Dziki symbol, tak jak w praktycznie każdym automacie, działa jako zamiennik wszystkich standardowych symboli gry. Joker często jest więc jednym elementów kombinacji wygrywającej.

Z kolei symbol Scatter może oznaczać bonus pod postacią dziesięciu 10 darmowych spinów. Warunkiem jest to, by wylosować co najmniej trzy takie symbole w kombinacji. Warto mieć na uwadze, że gratisowe spiny można zdobyć tylko podczas standardowych rund, ponieważ nie ma tu opcji retrigger.

Trzeci symbol specjalny w Hot Target automat do gry, tj. celownik może się pojawić wyłącznie podczas darmowych spinów. Jeśli wylosuje się go na środkowym bębnie, to wysokość wszystkich dotychczasowych wygranych zdobytych podczas darmowych obrotów jest dublowana.

Po trafieniu wygranych dostępne są szanse na ich podwojenie. Wszystko przez popularną opcję gamble. W Hot Target działa ona w klasyczny sposób. Na ekranie pojawia się migająca karta, a celem gracza jest odgadnięcie jej koloru. Trafne przewidzenie oznacza podwojenie wygranej, a błędny typ kończy się wyzerowaniem nagrody. Naturalnie opcja gamble nie jest obowiązkowa, a gracz podejmuje decyzję po każdym wylosowaniu kombinacji wygrywającej.

Bonusów w Hot Target jest więc naprawdę sporo, a jeśli gra się w casino na pieniądze, to można jeszcze skorzystać z dodatkowych kasynowych promocji. Wśród nich może pojawić się między innymi bonus od depozytu do wykorzystania na automaty.

Jak Wygrać w Grze Hot Target?

Główny cel gry jest prosty. Trzeba wylosować kombinację wygrywającą na bębnach. Sam automat jest dość prymitywny pod względem wyglądu. To jednak celowy zabieg, ponieważ twórcy chcieli, by Hot Target gra w jak największym stopniu przypominała jednorękiego bandytę z przydrożnego baru.

Obsługa maszyny sprowadza się do klikania przycisków, które umiejscowione są na dole ekranu. Znaczenie poszczególnych z nich jest następujące:

  • Info to przycisk, który każdy gracz powinien kliknąć jeszcze przed zakręceniem bębnami. Prowadzi on bowiem do samouczka przygotowanego przez producenta. Zapoznanie się z nim pozwala pojąć zasady rządzące całym światem gry.
  • Pośrodku panelu sterowania znajdują się przyciski 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line oraz 9 Line. Służą one do wyboru liczby linii wygrywających.
  • Przycisk Bet One służy do wybrania ilości żetonów (pieniędzy), za które chce się zagrać. Podczas aktywowania funkcji gamble, przycisk Bet One miga, a jego kliknięcie oznacza, że gracz przewiduje czerwony kolor karty.
  • Max Bet to przycisk, przez który ustala się maksymalną możliwą stawkę zakładu w danym momencie (w zależności od bieżącego stanu środków gracza). Podczas opcji gamble przycisk Max Bet również miga, a jego kliknięcie oznacza, że gracz przewiduje czarny kolor karty.
  • Autostart uruchamia automatyczne spiny. Kolejne obroty będą aktywowane do momentu, aż gracz ponownie wciśnie ten przycisk.
  • Start to przycisk, który oznacza „graj jedne raz”, czyli pojedynczy spin. Po trafieniu zwycięskiej kombinacji przycisk Start miga, a jego kliknięcie jest równoważne z odbiorem wygranej, a więc i z brakiem chęci aktywowania funkcji gamble.

By mieć większą kontrolę nad przebiegiem rozgrywki w Hot Target bez depozytu, warto też zwracać uwagę na okienka:

  • Credit to okienko, gdzie wyświetlane jest aktualne saldo gracza.
  • Okienko Bet/Line pokazuje, jaki zakład został wybrany na pojedynczą linię wygrywającą.
  • Pole Lines Bet dokumentuje liczbę linii wygrywających, którą gracz wcześniej wybrał.
  • Okno Bet ukazuje całkowitą wartość zakładu. Wartość ta jest wyliczana automatycznie poprzez przemnożenie liczb znajdujących się w Bet/Line i Lines Bet.

By zwiększyć swoje szanse na udaną grę, warto zacząć od Hot Target bez rejestracji za darmo. Podczas darmowych spinów pomyłka nic nie kosztuje, a gracz może zająć się obmyślaniem strategii. W tej grze przed graczem pojawia się parę dylematów dotyczących:

  • Wyboru liczby linii wygrywających. Im jest ich więcej, tym większa szansa na zdobycie wygranej. Jednocześnie jednak większa liczba linii to też konieczność zainwestowania większej ilości środków.
  • Określenia stawki na pojedynczą linię. Wyższa stawka to też wyższa potencjalna wygrana. Z drugiej strony im większą stawkę się wybiera, tym większe ryzyko finansowe się ponosi.
  • Uruchomienie bądź odpuszczenie opcji gamble. Szanse na trafne przewidzenie koloru karty zawsze wynoszą 50% (czerwony albo czarny). Z opcji tej warto korzystać, jeśli lubi się ryzyko.

Tak naprawdę najważniejsze podczas gry są dwa aspekty. Podczas zabawy trzeba czerpać z hazardowych emocji. W końcu właśnie po to powstają gry hazardowe, takie jak właśnie Hot Target. Po drugie należy rozważnie dysponować swoim budżetem i pamiętać, że gra na prawdziwe pieniądze wiąże się z ryzykiem ich utraty. Ponadto z tyłu głowy zawsze warto mieć to, że kasyno zawsze ma drobną matematyczną przewagę nad graczem. Trzeba tu zauważyć, że wskaźnik RTP to mniej niż 96%, a więc nieco poniżej standardowych wartości dla gier slot.

Podsumowanie i wnioski z recenzji

Hot Target slot online to jedna z bardziej udanych gier markowana logiem słynnego Novomatic. Na pozór jest ona dedykowana wyłącznie fanom stylu retro i klasycznych maszyn hot spot. Surowa grafika, proste dźwięki i pełno owocowych symboli kojarzy się przecież z tradycyjnymi jednorękimi bandytami.

Jednocześnie jednak w tym automacie znajdą coś dla siebie zwolennicy bardziej rozbudowanych gier hazardowych. Wynika to chociażby z możliwości samodzielnego określania liczby linii wygrywających. Nade wszystko jednak Hot Target zawiera całkiem sporo bonusów, które mocno urozmaicają zabawę.

Właśnie w tym momencie możesz zagrać na tym cyfrowym automacie. Gra jest udostępniona zupełnie za darmo w naszym serwisie internetowym. Odpada też konieczność rejestracji oraz pobierania i instalowania plików. Mamy tez nadzieję, że fortuna będzie Ci sprzyjać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie
  • Brak kategorii
Najlepszy hazardowe gry
© Copyright 2021 najlepszyhazardowe.com